Hijyenik Klima Santralleri

Sayfa : | 1 |
Detay Bilgi

KLİMA SANTRALİ
 
“PHS” serisi cihazlar ameliyathane ve benzeri temiz odaların tüm klimatolojik ihtiyaçlarını karşılamak ve aşağıdaki fonksiyonları yerine getirmek üzere tasarlanmı olup geni bir seçim yelpazesine sahiptir. Tüm sistemleri bünyesinde barındıran bağımsız paket klima cihazı PHS’lerdeki standart ve isteğe bağlı operasyonel özellikleri aşağıdaki gibi sıralıyabiliriz:
                                              
a. Klimatize hava ve dönü/egzost havasının yüksek verimli filtrasyonu,
b. Bütün yıl boyunca mahal sıcaklığının ve arzu edildiği taktirde bağım neminin kontrolu,
c. Müşteri talebine bağlı olarak, ameliyathanelerin kullanımı anında %100, kullanım dışı olduğu anlarda ise %50 taze hava gereksinimlerinin karşılanması.
d. Son derece düşük bir ses seviyesi ve titreşimsiz çalışma
e. Yetkili sağlık görevlileri tarafından dokunmatik ekranla uzaktan kumanda olanağı
f. Bünyesinde yüksek verimli plakalı ısı eşanjörü bulundurması nedeniyle ısıtmada %50’nin üzerinde ısı geri kazanımı ve enerji tasarrufu.
g. Cihazlarda “ısı pompası” özelliği ve bu sayede ilave minimum % 60 enerji tasarrufu
h. İstenildiği taktirde elektrikli veya sıcak sulu ısıtma sistemi ilavesi
i. Klimatize mahallerde istenen pozitif basıncı temin maksadıyla vantilasyon / aspirasyon debilerinin otomatik kontrol sistemiyle ayarlanması ve kontrolu
*   PHS serisi paket tip hijyenik klima santralleri monoblok “PHS-M” ve split “PHS-S” olmak üzere iki değişik tipte üretilmektedir.
*   PHS serisini oluşturan her iki tipte de plakalı ısı geri kazanım eanjörü standart ekipmandır.
*   “PHS-M” ve “PHS-S” modellerinin tümü ısı pompalı veya klasik DX soğutma artı elektrik/sıcak sulu ısıtmalı olarak üretilmektedir.