Spiral Kenetli Yuvarlak Hava Kanalları

Sayfa : | 1 |
Detay Bilgi

SPİRAL KENETLİ YUVARLAK HAVA KANALLARI

Spiral kenetli yuvarlak havalandırma kanalları, rulo halindeki galvanizli veya paslanmaz saçtan ya da alüminyum saçtan dairesel bir kenetleme sistemiyle, özel olarak yapılmış makinalarda;
 *   Ø2000 mm'ye kadar istenilen her çapta,
 *   1,5 mm'ye kadar istenilen her kalınlıkta,
 *   10 m'ye kadar istenilen her boyda, yekbare olarak üretilebilir.
İmalatlar isteğe bağlı olarak boyalı ve iç veya dışı izoleli olarak yapılabilir.
       
    
Estetik tasarımı ve çağdaş görünümü sebebiyle dekorasyon uygulamalarına ve modern tasarımlara uyum sağlar. Uygulama ve kullanma aşamasında sağladığı ekonomik yararlar açısından, spiral kenetli havalandırma kanalları, havalandırma ve iklimlendirme sektörünün ulaştığı en yeni ve en son teknolojidir. Şartların elverdiği durumlarda şantiyelerinizde üretilmiş, spiral kenetli hava kanalları, size nakliye avantajları, pratik ve ekonomik askı sistemleri ve fittingsleriyle daha hızlı ve sağlıklı montaj olanakları sağlar. 
 

Kenet kesitinde oluşan, malzemenin dört katı kalınlığındaki kordon, spiral kenetli dairesel kanala oldukça iyi bir rijitlik sağlar. 3500 Pa negatif veya pozitif basınca dayanabilir. Sistem Eurovent C sınıfı sızdırmazlılığa sahiptir. Klasik hava kanallarındaki kaçakların neden olduğu büyük orandaki enerji kayıpları; spriral kenetli kanallarda elde edilen sızdırmazlık nedeniyle; yüksek hız ve basınçlarda bile asgari ölçülere, yok denecek seviyelere indirilmiştir

Detay Bilgi

FITTINGS KANAL BİRLEŞİM PARÇALARI

 

 
Tam otomatik SPIRO makinaları ile SMACNA ve EUROVENT C sızdırmazlık standartlarına uygun olarak imal edilmektir.
• Fittings kanal birleşimlerinde kauçuk esaslı conta kullanımı ile hava sızdırmazlığı mükemmel seviyede sağlanmaktadır.
• Ø100 - Ø1600 mm çap aralığında galvaniz, paslanmaz, alüminyum malzemeli, 30-50mm taşyünü izolasyonlu çift cidarlı veya tek cidarlı alternatif ürün seçme imkanı bulunmaktadır.
• Ürünlerimiz -30°C / +100°C sıcaklık dayanımına sahiptir.
Detay Bilgi

FITTINGS KANAL BİRLEŞİM PARÇALARI
 
Tam otomatik SPIRO makinaları ile SMACNA ve EUROVENT C sızdırmazlık standartlarına uygun olarak imal edilmektir.
•   Fittings kanal birleşimlerinde kauçuk esaslı conta kullanımı ile hava sızdırmazlığı mükemmel seviyede sağlanmaktadır.
•   Ø100 - Ø1600 mm çap aralığında galvaniz, paslanmaz, alüminyum malzemeli, 30-50mm taşyünü izolasyonlu çift cidarlı veya tek cidarlı alternatif ürün seçme imkanı bulunmaktadır.
• Ürünlerimiz -30°C / +100°C sıcaklık dayanımına sahiptir.